W piątek, 8 czerwca odbył się w ogrodzie przedszkolnym Festyn "Rodzinnie, zdrowo i sportowo". Piknik rozpoczął się przedstawieniem "Kwoka" J.Brzechwy w wykonaniu Kółka Teatralnego Rodziców "Doroślaki". Ten występ pełen muzyki, ruchu i humoru wzbudził ogromny aplauz widowni. Następnie odbyły się występy taneczne przedszkolaków z poszczególnych grup. Dalszą część festynu poprowadziła AGENCJA EVENTOWA ALTERNATYWA. W programie były zabawy i konkursy dla rodziców wraz z dziećmi, modelowanie balonów "Balonowe zoo", "mydlane show", a także takie atrakcje jak dmuchana zjeżdżalnia, łódki na wodzie czy wata cukrowa. W bufecie piknikowym można było zjeść kiełbaskę z grilla, gofra, loda lub ciasto. Podczas pikniku można było podziwiać prace plastyczne przedszkolaków w wystawie "Przyroda w wierszach Marii Konopnickiej". Wszyscy bawili się doskonale!




