Grupa III wybrała się na wycieczkę do Pasieki Maciejka, gdzie dzieci miały okazję poznać fascynujący świat pszczół. Przedszkolaki dowiedziały się, jak wygląda życie w ulu oraz jak powstaje miód. Podczas spotkania mogły spróbować różnych rodzajów miodów, a także wzięły udział w warsztatach, podczas których samodzielnie wykonały pachnące świece z wosku pszczelego. Była to niezwykle ciekawa i pełna nowych doświadczeń wycieczka.
Aktualności
Grupa III z wizytą w Pasiece Maciejka w Książnicach
14.06.20265
Piknik Rodzinny
13.06.20267W dniu 11 czerwca odbył się w naszym przedszkolu Piknik Rodzinny zorganizowany przez Radę Rodziców i wszystkich pracowników przedszkola. Była wspaniała zabawa pod kierunkiem animatorów z Firmy ManiaImprezowania. Dmuchańce, plac zabaw. Na pikniku nie zabrakło również dobrego jedzenia: kiełbasek z grilla(sponsor Firma Publima), pieczonych ziemniaków, owoców(sponsor Firma Guard) lodów (sponsor Firma Froneli) pączków( sponsor Piekarnia Cukiernia Taran)oraz pysznych ciast upieczonych przez rodziców. Piękna pogoda, wspaniała atmosfera oraz moc atrakcji wprawiła wszystkich w dobry nastrój, a o tym, że piknik był udany świadczyły przede wszystkim uśmiechnięte buzie naszych przedszkolaków oraz ich rodziców. Na zakończenie imprezy odbyła się Piana Party!!!!Było super. Dziękujemy sponsorom, rodzicom, wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania imprezy
Warsztaty Kulinarne "Pszczółek"w Restauracji "Fratelli"
08.06.20264Grupa "Pszczółki " wybrała się na warsztaty kulinarne do restauracji "Fratelli". Pod okiem prawdziwego Szefa Kuchni dzieci upiekły pizzę, którą wcześniej samodzielnie skomponowały. Dzieci poznały przepis na pyszną pizzę ,którą zjadły ze smakiem w zaciszu restauracji. Atrakcją były również homary, ktore sa w akwarium. Dzieci były zachwycone !!!
Obchody Dnia Dziecka w grupie "Pszczółek"
08.06.2026Obchody Dnia Dziecka w grupie "Pszczółek"
2"Dzieci to małe iskierki, mają kieszenie pełne marzeń i wciąż szukają nowych wrażeń " Grupa "Pszczółki " z okazji Dzień Dziecka bawiła się wesoło z panem Piotrem, dzieci jadły owoce polane czekoladą z fontanny. Następnego dnia przedszkolaki zjadły lody od firmy Froneri, dowiedziały się jak powstaje wata cukrowa, którą ze smakiem skonsumowały i tańczyły w ogrodzie z bańkami mydlanymi przy muzyce. Było kolorowo, wesoło i smacznie.
Archiwum Aktualności
- Czerwiec 2026
- Maj 2026
- Kwiecień 2026
- Marzec 2026
- Luty 2026
- Styczeń 2026
- Grudzień 2025
- Listopad 2025
- Październik 2025
- Wrzesień 2025
- Sierpień 2025
- Lipiec 2025
- Czerwiec 2025
- Maj 2025
- Kwiecień 2025
- Marzec 2025
- Luty 2025
- Styczeń 2025
- Grudzień 2024
- Listopad 2024
- Październik 2024
- Wrzesień 2024
- Sierpień 2024
- Czerwiec 2024
- Wszystkie