Aktualności

          • Grupa III z wizytą w Pasiece Maciejka w Książnicach

            14.06.2026

            Grupa III wybrała się na wycieczkę do Pasieki Maciejka, gdzie dzieci miały okazję poznać fascynujący świat pszczół. Przedszkolaki dowiedziały się, jak wygląda życie w ulu oraz jak powstaje miód. Podczas spotkania mogły spróbować różnych rodzajów miodów, a także wzięły udział w warsztatach, podczas których samodzielnie wykonały pachnące świece z wosku pszczelego. Była to niezwykle ciekawa i pełna nowych doświadczeń wycieczka.

          • Piknik Rodzinny

            13.06.2026

            W dniu 11 czerwca odbył się w naszym przedszkolu Piknik Rodzinny zorganizowany przez Radę Rodziców i wszystkich pracowników przedszkola. Była wspaniała zabawa pod kierunkiem animatorów z Firmy ManiaImprezowania. Dmuchańce, plac zabaw. Na pikniku nie zabrakło również dobrego jedzenia: kiełbasek z grilla(sponsor Firma Publima), pieczonych ziemniaków, owoców(sponsor Firma Guard) lodów (sponsor Firma Froneli) pączków( sponsor Piekarnia Cukiernia Taran)oraz pysznych ciast upieczonych przez rodziców. Piękna pogoda, wspaniała atmosfera oraz moc atrakcji wprawiła wszystkich w dobry nastrój, a o tym, że piknik był udany świadczyły przede wszystkim uśmiechnięte buzie naszych przedszkolaków oraz ich rodziców. Na zakończenie imprezy odbyła się Piana Party!!!!Było super. Dziękujemy sponsorom, rodzicom, wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania imprezy

          • Warsztaty Kulinarne "Pszczółek"w Restauracji "Fratelli"

            08.06.2026

            Grupa "Pszczółki " wybrała się  na warsztaty kulinarne do restauracji "Fratelli". Pod okiem prawdziwego Szefa Kuchni dzieci upiekły pizzę, którą wcześniej samodzielnie skomponowały. Dzieci poznały przepis na pyszną pizzę ,którą zjadły ze smakiem w zaciszu restauracji. Atrakcją były również homary, ktore sa w akwarium. Dzieci były zachwycone !!!

          • Obchody Dnia Dziecka w grupie "Pszczółek"

            08.06.2026

            Obchody Dnia Dziecka w grupie "Pszczółek"

            "Dzieci to małe iskierki, mają kieszenie pełne marzeń i wciąż szukają nowych wrażeń " Grupa "Pszczółki " z okazji Dzień Dziecka bawiła się wesoło z panem Piotrem, dzieci  jadły owoce polane czekoladą z fontanny. Następnego dnia przedszkolaki zjadły lody od firmy Froneri, dowiedziały się jak powstaje wata cukrowa, którą ze smakiem skonsumowały i tańczyły w ogrodzie z bańkami mydlanymi przy muzyce. Było kolorowo, wesoło i smacznie.