Lody, lody dla ochłody!!! Grupa "Pszczółki " wybrała się dzisiaj na lody do Sandomierskiej Manufaktury Lodów. Było pysznie, smacznie , czas spędzony na świeżym powietrzu z rówieśnikami bezcenny!!!
Aktualności
"Pszczółki" w Sandomierskiej Manufakturze Lodów.
30.05.20268
Starszaki na wycieczce w Sandomierzu
22.05.202611Starszaki wybrały się na pełną wrażeń wycieczkę do Sandomierza. Dzieci miały okazję uczestniczyć w rejsie statkiem po Wiśle, zwiedzić tajemnicze podziemia oraz zbrojownię. Wyjazd dostarczył wszystkim wielu niezapomnianych emocji, ciekawych doświadczeń i radosnych chwil spędzonych razem. To był dzień pełen przygód i wspaniałej zabawy
Autokarowa wycieczka grupy I do Fabryki Czekolady do Rzeszowa
15.05.20262Dzieci z grupy I naszego przedszkola poznały słodką tajemnicę świata czekolady z Pijalnią Czekolady M. Pelczar Chocolatier. Wycieczka do Fabryki Czekolady do Rzeszowa to fascynująca podróż od ziarenka kakaowca po gotową tabliczkę. Dzieci poznały historię czekolady i firmy Pelczar, zobaczyły imponujące, 3‑metrowe drzewo kakaowca oraz zapoznały się z nowoczesnymi maszynami do produkcji. Na deser odbyła się degustacja ręcznie robionych czekolad i warsztaty czekoladowe dzieci ozdabiały wylane tabliczki czekolady i czekoladowe lizaki, podziwiały największą czekoladową fontannę w Polsce. Wyprawa ta stała się niezapomnianym, słodkim przeżyciem.
Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Przedszkolak poznaje Polskę " edycja VI
09.05.202612Protokół
Protokół z obrad Komisji Konkursowej Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Przedszkolak poznaje Polskę” edycja VI organizowanego przez Przedszkole Miejskie nr 12 im Marii Konopnickiej w Mielcu z dnia 8 V 2026 roku. W konkursie wzięło udział 40 dzieci z 24 placówek oświatowych z terenu całej Polski. Wszystkie prace były piękne. Komisja miała trudne zadanie. Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Należy podkreślić wkład pracy dzieci, nauczycieli , rodziców w wykonanie konkursowych prac . Komisja konkursowa postanowiła przyznać .
I miejsce :
Mikołaj Brzostek „Maki w polu”
Przedszkole Niepubliczne „Mały Europejczyk” OLSZTYN
Nauczyciel: Wiktoria Śmigielska
II miejsce :
Ignacy Manthey „Zamek w Malborku”
Przedszkole Niepubliczne „Akademia Maluchów” BYDGOSZCZ
Nauczyciel: Katarzyna Jandy
III miejsce:
Pola Pietras ”Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej „
Przedszkole Publiczne „Akademia Małego Inżyniera” RZESZÓW
Nauczyciel: Paula Pietras
Wystawę prac można podziwiać w szatni naszego przedszkola. Nagrody, dyplomy dla zwycięzców prześlemy pocztą. Potwierdzenia dla nauczycieli, którzy wyrazili chęć ich otrzymania prześlemy elektronicznie.
Autokarowa wycieczka "Pszczółek" do sadu.
06.05.20266Jablonaczka biała kwieciem się odziała, obiecuje nam jabłuszka jak je będzie miala...Grupa "Pszczółki" wybrała się dzisiaj na autokarową wycieczkę do sadu. Piękna pogoda, zapach kwitnących jabłoni, czereśni, śliw, grusz ,wspaniała zabawa, kiełbaski z grilla, ciastka, słodycze suszone jabłka, rogaliki , było super. Bardzo dziękujemy dziadkom i rodzicom Gabrysia za wspaniale przyjęcie.
Archiwum Aktualności
- Czerwiec 2026
- Maj 2026
- Kwiecień 2026
- Marzec 2026
- Luty 2026
- Styczeń 2026
- Grudzień 2025
- Listopad 2025
- Październik 2025
- Wrzesień 2025
- Sierpień 2025
- Lipiec 2025
- Czerwiec 2025
- Maj 2025
- Kwiecień 2025
- Marzec 2025
- Luty 2025
- Styczeń 2025
- Grudzień 2024
- Listopad 2024
- Październik 2024
- Wrzesień 2024
- Sierpień 2024
- Czerwiec 2024
- Wszystkie