W poniedziałek 21 stycznia odbyła sięwspaniała uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka w grupie maluszków. Z tej okazji dzieci zaprosiły swoich ukochanych dziadków do przedszkola. W pięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze wnuczeta wspaniale wystąpiły przed kochanymi dziadkami. Recytowali wiersze, tańczyli, śpiewali piosenki. Jedną z nich "Dla babci i dziadziusia" nauczył dzieci pan Ryszard - dziadziuś Ali, którą dzieci zaśpiewały przy akompaniamencie gitary. Wystepy małych artystów nagradzane były gromkimi brawami. Dzieci obdarowały swoich dziadków własnoręcznie wykonanymi upominkami. Nastepnie przedszkolaki zaprosiły licznie przybyłych gosci na słodki poczestunek. W dalszej części spotkania dziadkowie wraz z wnuczetami wspólnie śpiewali kolędy przy dźwiękach gitary.
Dziękujemy panu Ryszardowi za włączenie się w przygotowanie uroczystości, a pani Renacie Hudeli za przepiękne kwiaty, które wzbogaciły naszą dekorację.

