Przedszkolaki z gr III naszego przedszkola uczestniczyły w ciekawych warsztatach w Muzeum w Pałacyku Oborskich."W starym domu, chacie i zagrodzie" . Dzieci oglądały film, prezentacje multimedialną , rekwizyty związaną z w/w tematyką.Zapoznały się z zawodami tamtych czasów: praczka, osoba która robiła masło , nosiła wodę itd.Ogromną atrakcją wycieczki było to, że przedszkolaki mogły wziąć do ręki ząb mamuta, który ma ponad 30 tysięcy lat, tygrysa szablozębnego. Była to bardzo pouczająca wycieczka




