W piątek, 9 czerwca odbył się w naszym przedszkolu Piknik Rodzinny pod hasłem "Bawmy się wesoło". Piknik rozpoczął się występami - tańcami dzieci z wszystkich grup. Niespodzianką dla dzieci od rodziców był występ Teatru Rodziców "Doroślaki". Grupa rodziców przedstawiła na wesoło wiersz Jana Brzechwy "Kaczka Dziwaczka". Ten występ wzbudził wielki entuzjazm i podziw dla tej grupy rodziców. Następnie odbywały się zabawy, gry i konkursy prowadzone przez grupę animatorów z Kulkolandu. Podczas pikniku dzieci i rodzice korzystali z bufetu; kiełbaska z grilla, gofry czy lody. Wielką atrakcją festynu było modelowanie nadmuchanych balonów i pokaz baniek mydlanych. Była też prowadzona sprzedaż prac plastycznych wykonanych przez rodziców wraz z dziećmi na temat "Moja ulubiona bajeczka". Uzyskane środki finansowe będą wsparciem dla potrzebującej rodziny z naszego przedszkola. Piknik był bardzo udany i wszyscy bawili się doskonale.
Serdecznie dziękujemy sponsorom naszego festynu; "Zielona Budka", Zakłady Mięsne "Dobrowolscy", Firma KARS p. Stanisław Kopera.


















