W dniu 09.11.2016 roku nasze przedszkole odwiedzili niecodzienni goście : żołnierze Wojskowej Komendy Uzupełnień– Szef Wydziału Rekrutacji mjr mgr inż. Robert Bajorski, specjalista Wydziału Rekrutacji ppor. rez. Sabina Piechota, Oficer Wydziału Rekrutacji ppor. Tomasz Zossel . Spotkanie było nawiązaniem do Święta Niepodległości .Dzieci zaprezentowały program artystyczny: odśpiewały hymn Polski i hymn przedszkola , recytowały wiersze i śpiewały piosenki o Polsce. Żołnierze opowiadali dzieciom, czym się zajmują, jak trudna i ważna jest ich praca dla naszej ojczyzny. Dzieci chętnie wzięły udział w przeprowadzonej przez żołnierza musztrze wojskowej. Atrybuty wojskowe bardzo zafascynowały przedszkolaków, bardzo chętnie je przymierzały i pozowały do zdjęć w nakryciach głowy: berecie, hełmie czy rogatywce. Wizyta zakończyła się pamiątkową fotografią i wręczeniem dzieciom przez gości kolorowanek o wojsku oraz gadżetów wojskowych : długopisów , smyczy i pysznych krówek .
To był bardzo ciekawy dzień w przedszkolu. Bardzo dziękujemy !!!








