W grupie IV naszego przedszkola odbyły się "Owocowe Rewolucje". Każde dziecko przyniosło swoje ulubione owoce, z których wykonało sałatkę owocową. Były więc jabłka, gruszki, mandarynki, pomarańcze, winogrona, śliwki, brzoskwinie oraz miód. Dzieci wyglądały jak prawdziwi kucharze i z zapałem zabrały się do pracy. Przedszkolaki smakowicie zajadały wykonaną przez siebie sałatkę. Nasze przedszkole dba o dobre nawyki żywieniowe swoich wychowanków.

