Święto Zmarłych to dzień zadumy i refleksji. Przedszkolaki z grup "Krasnoludki Króla Błystka" i "Przyjaciele Janka Wędrowniczka" wybrały się na wycieczkę pieszą pod hasłem „Pamiętajmy o zmarłych” na cmentarz parafialny w Mielcu. Dzieci odwiedziły groby żołnierzy walczących o wolność naszą i całej Ojczyzny, gdzie zapaliły znicze zgodnie z tradycją odwiedzania grobów z okazji obchodów Święta zmarłych.












.gif)



